Oferta - Klient indywidualny

Klient indywidualnyZadbany dom to marzenie każdego z nas. Państwa dom będzie wyglądał dobrze wtedy, kiedy i jego otoczenie będzie odpowiednio zagospodarowane. Wyposażając Wasze gospodarstwo w regularnie opróżniany wygodny kontener na odpady socjalne, zyskujecie Państwo gwarancję optymalnego zarządzania kłopotliwymi nieczystościami, a przy okazji schludne i czyste otoczenie domu. Do gromadzenia odpadów komunalnych w domach jednorodzinnych najlepiej przystosowane są plastikowe pojemniki na kołach o pojemności 120 i 240 litrów z oferty Ragn-Sells. Ich rozmiar dostosowywany jest do potrzeb klienta. Z reguły czynnikami, które mają wpływ na wybór odpowiedniego rozmiaru pojemnika są wielkość rodziny oraz ilość powstających odpadów w gospodarstwie domowym. Wynajęte pojemniki są regularnie opróżniane, zgodnie z harmonogramem indywidualnie uzgodnionym z klientem.

Czysty domRagn-Sells świadczy profesjonalne usługi w zakresie odbioru odpadów powstających w gospodarstwach domowych. Formalności związane z rozpoczęciem współpracy ograniczyliśmy do minimum. Wystarczy jedna rozmowa telefoniczna z naszym doradcą handlowym, który przygotuje ofertę dostosowaną do  indywidualnych potrzeb klienta. W tym celu prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta.

Ragn-Sells stara się spełniać swoją misję każdego dnia,  dlatego dużą wagę przykładamy do zasad odpowiedzialnego gromadzenia odpadów.

  • Pole jest obowiązkowe Zbyt długi ciąg znaków
  • Pole jest obowiązkowe Zbyt długi ciąg znaków
  • Pole jest obowiązkowe Zbyt długi ciąg znaków
  • Pole jest obowiązkowe Podaj poprawny email
  • Pole jest obowiązkowe

* pola obowiązkowe